HAKKIMIZDA

ONARMAK KAROT İNŞ.SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ kurulduğu tarihten itibaren kendinden emin adımlarla kendisine duyulan güveni koruyarak, reel sektörde sürekli ve dengeli büyümeyi hedefleyen, bu büyüme ile birlikte gerek özel sektördeki işverenlere gerekse iş ortaklarına karşı yüksek sorumluluk bilincinde, inşaat sektöründe kalite ve güven duygusunu benimsemiş ve benimsetme misyonu olan ülkenin her bir köşesinde hali hazırda şantiyeleri devam eden, bu azim ve kararlılık ile küresel bir şirket olmayı hedefleyen, bu hedefin altını ise modernize ve teknik yeterlilik ile besleyen dinamik bir limited şirkettir.

Tecrübe ve yeteneklerini hizmet sunduğu müşterileri ve iş ortakları için bir avantaja dönüştüren firmamız, ana hizmet dalı olarak beton delme, beton kesme, filiz ekimi, yapı güçlendirme, tel kesme ve poliüretan enjeksiyon hizmetleri sunmaktadır.
Ankara ve havarisinde olduğu gibi ülkemizin dört bir yanında aktif olarak faaliyet göstermekte ve yurtdışında gerçekleştirdiğimiz projelerle de adımızı yurtdışında duyurmaktayız.
Birlikte çalışabilmek ümidiyle.
Onarmak Karot

TOP