KATALOG

ONLİNE KATALOG

Katalog dosyamızı incelemek için tıklayınız.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN

Karot Cihazları Uygulama Alanları

Karot hizmetleri sunarak, beton kesme, kimyasal ankraj ve poliüretan malzeme hizmetleri sunmaktayız. Karotla beton kesme, tel ile beton kesme ve hidrolik beton kesme alanlarında deneyimli ekibimiz ile haftanın her günü ankara karot olarak hizmet sağlamaktayız. İnşaat ve sanayi sektörüne sunduğumuz hizmetler vesilesi ile firmamız en güvenilir ve kaliteli hizmet sağlayan firmaların başında yer almaktadır. Sulu ve susuz delme işlemlerini, farklı karot makinalarımızla gerçekleştiriyoruz. Elektronik ve hidrolik karot delme- kesme işlemlerini, inşaat ve tasarım bilgisi yüksek personellerimizle gerçekleştiriyoruz.

Kimyasal Ankraj Nedir?

Firmamız karot hizmetleri yanı sıra derz uygulamaları ve kimyasal ankraj olarak bilinen filiz ekim işlemlerini gerçekleştirmektedir. Filiz ekimi temel olarak; eski ve yeni beton sütunlarının birbirine ankre edilme işlemine denilmektedir. Dübel demirinin, beton zemine tutturularak, iki zemin arasındaki sağlam bağlantıyı sağlamak maksadıyla uygulanmaktadır. Firma çalışanlarımız ankara karot beton kesme- delme hizmetleri ile kimyasal ankraj hizmetlerinde danışmanlık, keşif ve uygulama hizmetleri sağlamaktadır.

Karot Hizmetleri Nelerdir?

Karotla beton kesme, karotla beton delme, derz kesim ve poliüretan enjeksiyon uygulamaları, karot hizmetleri arasında yer almaktadır. Yapı tadilatları ve inşaat süreçlerinde hem ilk oluşumları sağlamak, hem de var olan yapıların onarımını gerçekleştirmekteyiz. Online ve telefonla iletişim sağlayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilir, cihaz modelleri ve işlevleri hakkında inceleme yapabilirsiniz. Ankara karot kesme- delme firması olarak, teknolojik cihazlarımız ve usta ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

TOP